Japan, blauw-wit porseleinen Arita schoteltje, Edo-Meiji periode,
gedecoreerd met figuren bij een rivier, inscriptie (haarlijnen), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Japan, blue and white porcelain Arita saucer dish, Edo-Meiji period, decorated with figures at a river bank, inscription (hairlines), provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240