Japan, verte-Imari vaas, 19e/20e eeuw,
gedecoreerd met figurenpanelen op een ondergrond van bloemen (bakbarstjes), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Japan, verte-Imari vase, 19th/20th century, decorated with figural panels on a floral ground (firing cracks), provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50