Japan, Satsuma vaas en dekselkop, 19e/20e eeuw,
de vaas gedecoreerd met figuren in een bergachtig rivierlandschap, de kop met bloemen, beide gemerkt, herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Japan, Satsuma vase and cup with cover, 19th/20th century, the vase decorated with figures in a mountainous river landscape, the cup with flowers, both marked, provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260