Japan, famille verte 'draken' vaas, Meiji periode,
in cilindrische vorm, gedecoreerd met twee drakenmedaillons, gemerkt (haarlijnen), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Japan, famille verte 'dragon' vase, Meiji period, of cylindrical shape, decorated with two dragon medallions, marked (hairlines), provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30