Catalogusnummer: 2965
Japan, famille verte 'draken' vaas, Meiji periode,

in cilindrische vorm, gedecoreerd met twee drakenmedaillons, gemerkt (haarlijnen), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

h. 24,2 cm

Japan, famille verte 'dragon' vase, Meiji period, of cylindrical shape, decorated with two dragon medallions, marked (hairlines), provenance: Collection Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30

Hamerprijs: € 30