China, paar turquoise geglazuurde jardinières, 19e eeuw,
de zijden gemodelleerd met prunus, bamboe en bloemen, onderzijde doorboord (haarlijnen, krasjes), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
China, pair of turquoise glazed jardinières, 19th century, the sides moulded with prunus, bamboo and flowers, the bases drilled (hairlines scratches), provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380