China, grote Cizhou aardewerken pot, Yuan-Ming-dynastie,
gedecoreerd met bloemen op een crème ondergrond (krasjes, enkele beschadigingen), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
China, large Cizhou earthenware jar, Yuan-Ming dynasty, decorated with trailing flowers on a cream ground (scratches, some damage), provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 500 - € 700
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525