11e zitting - Vrijdag 19 juni 10.00 uur: 2775-2989 - Chinese and Japanese porcelain
China, een paar en een enkele famille rose vaas, 19e-20e eeuw,
de enkele vaas gedecoreerd met figurenpanelen op een grond van bloemen en perziken, het paar met vogels, herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
China, a pair and a single famille rose vase, 19th-20th century, the single vase decorated with figural panels on a ground of flowers and peach, the pair with birds, provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Estimate: € 150 - € 200
Current bid: € 40
Hammer Price: € 40