Catalogusnummer: 2933
China, blauw-wit porseleinen kalebasvormige vaas, 20e eeuw,

gedecoreerd met een bergachtig rivierlandschap, herkomst: Collection Cserno, Amsterdam

h. 38 cm

China, blue and white porcelain double-gourd vase, 20th century, decorated with a mountainous river landscape, provenance: Collection Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100