Catalogusnummer: 2934
China, witgeglazuurde driedubbele porseleinen vaas, 20e eeuw,

in reliëf gedecoreerd met lotus, chrysant en pioenroos, bedekt met een crème glazuur, herkomst: Collection Cserno, Amsterdam

h. 32,2 cm

China, white-glazed triple porcelain vase, 20th century, decorated in relief with lotus, chrysanthemum and peony, provenance: Collection Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120