China, witgeglazuurde driedubbele porseleinen vaas, 20e eeuw,
in reliëf gedecoreerd met lotus, chrysant en pioenroos, bedekt met een crème glazuur, herkomst: Collection Cserno, Amsterdam
China, white-glazed triple porcelain vase, 20th century, decorated in relief with lotus, chrysanthemum and peony, provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120