Catalogusnummer: 2917
China, blauw-wit porseleinen balustervaas, 18e/19e eeuw,

met decor van feniksen tussen pioenen, herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

h. 24,5 cm

China, blue and white porcelain baluster vase, 18th/19th century, decorated with phoenix amongst peony, provenance: Collection Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 250 - € 300
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300

Hamerprijs: € 1.300