China, blauw-wit porseleinen pot, 19e eeuw,
met decor van bloemen, de schouder met vier maskergrepen (kleine glazuurbeschadigingen), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
China, blue and white porcelain jar, 19th century, decorated with flowers, the shoulder with four mask handles (small glaze frits), provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 250 - € 300
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120