Catalogusnummer: 2919
China, blauw-wit porseleinen vaas, 19e/20e eeuw,

gedecoreerd met shou-symbolen en bloemen, de hals met dubbele leeuwengrepen (haarlijnen), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

h. 43,5 cm

China, blue and white porcelain vase, 19th/20th century, decorated with shou-symbols and flowers, the neck with double-lion handles (hairlines), provenance: Collection Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100