China, koperrood geglazuurde vaas, 19e/20e eeuw,
bedekt met een donkerrood glazuur met lavendel strepen, herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
China, copper-red glazed vase, 19th/20th century, covered with a dark red glaze with lavendar streaks, provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240