Catalogusnummer: 2938
China, koperrood geglazuurde vaas, 19e/20e eeuw,

bedekt met een helderrood glazuur, (haarlijn) herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

h. 35 cm

China, copper-red glazed vase, 19th/20th century, covered with a bright red glaze (hairline), provenance: Collection Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220