Catalogusnummer: 2939
China, twee rood- en groengeglazuurde vaasjes, 19e/20e eeuw,

bedekt met een gestreept groen en rood glazuur, met apocriefe merken, herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

h. 18,5 cm

China, two red and green glazed bottle vases, 19th/20th century, covered with s streaked green and red glaze, with apocryphal marks, provenance: Collection Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280