China, polychroom geglazuurd porseleinen figuur van Guanyin, 20e eeuw,
zittend op een groengeglazuurde rots met kind op haar schoot en met een aubergine gewaad (hand hersteld), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
China, polychrome glazed figure of Guanyin, 20th century, seated on a green-glazed rock, with a child on her lap and dressed in an aubergine robe (hand repaired), provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360