China, blanc-de-Chine figuur van Guanyin, 20e eeuw,
gezeten op een drakentroon met een ruyi-scepter in haar handen en gekleed in lange gewaden, met blindmerken, herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
China, blanc-de -Chine figure of Guanyin, 20th century, shown seated on a dragon throne, holding a ruyi-sceptre and dressed in long robes, provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300