Catalogusnummer: 2942
China, collectie poederblauw geglazuurd porselein, 18e eeuw,

bestaande uit een kom, twee borden met geschulpte rand en een bord, enkele met vergulde decoratie (decoratie vervaagd, kleine chips, krasjes), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

diam. 17,5 - 26,5 cm

[4]

China, collection of powder-blue glazed porcelain, 18th century, comprising a bowl, two plates with sculpted rims and a plate, some with gilt decoration (decoration faded, small chips, scratches), provenance: Collection Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440

Hamerprijs: € 440