China, perzikbloesem- en monochroom geglazuurde vaasjes, 18e-19e eeuw,
bestaande uit een perzikbloesem potje, een witgeglazuurde waterdruppelaar en een lichtgroen geglazuurd vaasje (enkele haarlijnen en kleine chips), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
China, peachbloom- and monochrome glazed small vases, 18th-19th century, comprising a peachbloom vase, a white glazed water dropper and a pale green glazed vase (some hairlines and small chips), provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320