Catalogusnummer: 2944
China, famille verte standaard, Kangxi,

de zeskantige standaard opengewerkt en gedecoreerd met draken en bloemen, waarboven een lotustroon (enkele beschadigingen), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

h. 17 cm

China, famille verte stand, Kangxi, the hexagonal stand openworked and decorated with dragons and flowers, supporting a lotus throne (some damages), provenance: Collection Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 950
Hamerprijs: € 950

Hamerprijs: € 950