1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4899
Walter Castle Keith (1863-1927)
Duinen bij maanlicht
doek,
29 x 38 cm.
gesign. r.o., 1910
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300
Hamerprijs:
€ 300