1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
86411780
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4899
update-catalogue
Walter Castle Keith (1863-1927)

Duinen bij maanlicht

doek,

29 x 38 cm.

gesign. r.o., 1910

[1]

Taxatie: € 100 - 200
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300

outbid-warning
Overboden