China, collectie groen- en okergeglazuurde aardewerken vaasjes, voornamelijk Tang-Ming dynastie,
bestaande uit een meloenvormig vaasje, twee vaasjes gemodelleerd met draken, een achtkantig oker kannetje, twee groene vaasjes en een blauwgeglazuurd model van een dier (beschadigingen), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
China, collection of green- and ochre-glazed earthenware small vessels, predominantly Tang-Ming dynasty, comprising a melon-shaped vase, two vases modelled with dragons, an octagonal ochre vase, two green vases and a blue-glazed model of an animal (damages), provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420