China, collectie sancai- en groengeglazuurde aardewerken objecten, voornamelijk Ming-dynastie,
bestaande uit een groene balustervaas, een wierookbrander, een pot gemodelleerd met bloemen, een miniatuur dekselvaasje en een penseelhouder (beschadigingen), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
China, collection of sancai- and green-glazed earthenware objects, predominantly Ming dynasty, comprising a green baluster vase, a censer, a jar modelled with flowers, a miniature vase and cover and a brushrest (damages), provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300