China en Korea, collectie geglazuurde aardewerken en porseleinen vaasjes, voornamelijk Song-Ming-dynastie,
bestaande uit drie schenkkannen en acht vaasjes, voornamelijk celadon en crème geglazuurd (beschadigingen), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
China and Korea, collection of glazed earthenwaare and porcelain small vases, predominantly Song-Ming dynasty, comprising three ewers and eight vases, predominantly glazed in cream and celadon (damages), provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 500 - € 700
Huidig bod: € 650
Hamerprijs: € 650