China, vijf witgeglazuurde schoteltjes, vermoedelijk Song-dynastie,
een met geribde zijden en een in bloemvorm (chipjes, haarlijntjes), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
China, five white-glazed dishes, presumably Song dynasty, one with ribbed sides and one in flower-shape (small chips, hairlines), provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700