Catalogusnummer: 2977
China, vijf witgeglazuurde schoteltjes, vermoedelijk Song-dynastie,

een met geribde zijden en een in bloemvorm (chipjes, haarlijntjes), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

diam. 10 - 13,5 cm

[5]

China, five white-glazed dishes, presumably Song dynasty, one with ribbed sides and one in flower-shape (small chips, hairlines), provenance: Collection Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700