Catalogusnummer: 2978
China, collectie celadon-geglazuurde kommen, vermoedelijk Song-dynastie,

bestaande uit vijf celadon kommen, een bruingeglazuurde kom en een celadon dekselpotje (enkele chips en haarlijnen), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

diam. 10,5 - 15 cm

[7]

China, collection of celadon-glazed bowls, presumably Song dynasty, comprising five celadon bowls, a brown-glazed bowl and a celadon jar and cover (some chips and hairlines), provenance: Collection Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 700 - € 900
Huidig bod: € 650
Hamerprijs: € 650

Hamerprijs: € 650