12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
China, twee bronzen theepotten, 19e eeuw,
een gemodelleerd met figuren, met deksel, een met Onsterfelijke, samen met een bronsgemonteerd potje (een deksel ontbreekt, slijtage), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
China, two bronze teapots, 19th century, one modelled with figures, with cover, one with an Immortal, together with a bronze-mounted vessel (one cover lacking, wear), provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180