12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
China, twee geborduurd zijden stukken, 20e eeuw,
samen met twee Zuidoost-Aziatische doeken (gebruikte staat), herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
China, two embroidered silk items, together with two Southeast Asian textiles (used condition)
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160