12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
Catalogusnummer: 3026
China, twee geborduurd zijden stukken, 20e eeuw,

samen met twee Zuidoost-Aziatische doeken (gebruikte staat), herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980

l. 140 x b. 50 cm max.

[4]

China, two embroidered silk items, together with two Southeast Asian textiles (used condition)

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160