Catalogusnummer: 2466
Spanje, gestoken en polychroom houten sculptuur, 18e eeuw;

Madonna, staand met vergulde mantel met groene bladmotieven

h. 65 cm.

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 725
Hamerprijs: € 725

Hamerprijs: € 725