10e zitting - Woensdag 17 juni 13.00 uur: 2300-2402 - European sculputre and Works of Art
Mogelijk Vlaanderen, gestoken eikenhouten sculptuur, 19e eeuw;
Treurend staand jongetje met twijg in de hand. Met fraai gestoken gezicht, haar en handen (onderdeel twijg afgebroken, barst)
Estimate: € 400 - € 800
Current bid: € 400
Hammer Price: € 400