Catalogusnummer: 2373
Mahoniehouten likeurkelder, vroeg 19e eeuw,

met intarsia van schelp, het interieur met vier verguld glazen karaffen en glas in het deksel

l. 61 cm., h. 21, 18 x 18 cm.

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220