Mahoniehouten likeurkelder, vroeg 19e eeuw,
met intarsia van schelp, het interieur met vier verguld glazen karaffen en glas in het deksel
l. 61 cm., h. 21, 18 x 18 cm.
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220