2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 574
Drie miniaturen, 18/19 eeuw,

strooibus, kanon met verrijdbare afuit, twee kinderen op de wip, met twee belastingkeuren

h 40 mm, 28 x 74 mm, br 50 mm

3

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120