Groen glazen fles, 'kattenkop', 18e eeuw.
Hierbij wortelhouten pijpenkop en tinnen schroefkan, gedateerd 1830
Taxatie: € 60 - € 90
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120