Catalogusnummer: 2547
Groen glazen fles, 'kattenkop', 18e eeuw.

Hierbij wortelhouten pijpenkop en tinnen schroefkan, gedateerd 1830

h. 20 cm.

Taxatie: € 60 - € 90
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120