12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Asian artifacts (China)
China, twee verguld bronzen een een stenen stempelzegel, o.a. Jin Dynastie en later
twee verguld bronzen zegels bekroond met mythologische dierfiguren en een pyramide vormige bewerkt benen zegel met draken in reliëf. Herkomst Collectie Cserno Amsterdam
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 200
Hammer Price: € 200