12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
China, een paar vuurverguld bronzen tempeldienaren, 18e-19e eeuw
Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 1.500
Hamerprijs: € 1.500