12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Asian artifacts (China)
Catalogue number: 3112
China, vijf antieke vuurvergulde bronzen sculpturen, waarschijnlijk enkele Tang Dynastie.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

h. 5,5 tot 11,5 cm.

5

Estimate: € 1,000 - € 2,000
Current bid: € 2,400
Hammer Price: € 2,400

Hammer price: € 2,400