12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
China, twee verguld bronzen staande Boeddha's, zeer waarschijnlijk Sui of Tang Dynastie.
Herkomst collectie Cserno, Amsteram.
Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 2.600
Hamerprijs: € 2.600