12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
China, gietijzeren beeld van staande wachter, 19e eeuw,
met scepter in hand en polychrome beschildering (besch.) Hierbij metalen sculptuur van monnik, 20ste eeuw. Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 1.200
Hamerprijs: € 1.200