12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
Catalogusnummer: 3097F
China, twee Peking glas dekselvazen, 20st eeuw
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
h. 26 en 16 cm.
2
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440
Hamerprijs:
€ 440