12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Asian artifacts (China)
China, groen natuurstenen vaas, 20ste eeuw
met decor in laag relief. (deksel ontbreekt). Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Estimate: € 150 - € 200
Current bid: € 975
Hammer Price: € 975