12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Asian artifacts (China)
Catalogue number: 3097G
China, groen natuurstenen vaas, 20ste eeuw

met decor in laag relief. (deksel ontbreekt). Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

h. 23 cm.

Estimate: € 150 - € 200
Current bid: € 975
Hammer Price: € 975

Hammer price: € 975