12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
China, vijf diverse bronzen koro's, 20st eeuw,
een met faux goud splash. Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 850
Hamerprijs: € 850