5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4883
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)

Bij Abcoude

pastel, gesign. l.o., 23,5 x 29 cm.

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 130
Hamerprijs: € 130

Hamerprijs: € 130