5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Onduidelijk gesign. r.o., 1912
Lezende kinderen. Hierbij onbekende kunstenaar, tekening, man en vrouw
tekening, wit opgehoogd, 22 x 28 cm. en houtskool, 27 x 20 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260