5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6571 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4911
Hollandse school, 20e eeuw

Koeien aan de waterkant

doek, ongesign., 50 x 70 cm.

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70