5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6571 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4912
Gesigneerd Bernard Lamotte 1930

Danser en muzikanten

gouache, 52 x 36 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260