5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6571 - Paintings, watercolours and drawings
Catalogue number: 4913
Gesigneerd Maks l.o.

Schepen aan een steiger

doek, niet ingelijst, 32 x 47 cm.

Estimate: € 60 - € 100
Current bid: € 220
Hammer Price: € 220

Hammer price: € 220