5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6571 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4914
Jacques Witjens (1881-1956)

Boer bij kippen

doek, gesign. l.o., 28 x 36 cm.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100