5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4791
Hollandse school, 18e eeuw
Schip in een storm
doek, 38 x 58 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575
Hamerprijs:
€ 575