5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6577 - Paintings, watercolours and drawings
Martinus Wilhelmus Liernur (1833-1901)
Vrolijk gezelschap voor een herberg
inkt en aquarel, gesign. .l.o., 1852, 20 x 26,5 cm.
Estimate: € 80 - € 120
Current bid: € 80
Hammer Price: € 80