Willem van Malsen (1940-2005)
'De stad'. Herkomst: uit de collectie van Remco Campert en Deborah Wolf
doek, gesign. r.o., 22/1/84, 70 x 50 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180